NOVÝ PŘÍRŮSTEK DO BOTNÍKU

Dneska jsem se cestou ze schůzky stavila v Palladiu, že jen tak zmapuju momentální trh s teniskama. NEZÁVAZNĚ. To aby mi náhodou něco ne...Dneska jsem se cestou ze schůzky stavila v Palladiu, že jen tak zmapuju momentální trh s teniskama. NEZÁVAZNĚ. To aby mi náhodou něco neuniklo, že. No a hele Superstáry za nějakou super akční cenu! Vtipný je, že se mi model Superstar líbí už třeba 13 let, ale nikdy jsem do nich nechtěla dát ty prachy. Ani dnes jsem nechtěla utrácet, ale najednou jsem po telefonu vybírala s manželem barvu a vzápětí stála s kartou v ruce a teniskama v podpážku u kasy. Jsem blíženec a cítím se rozpolceně. Mám radost, ale zároveň výčitky svědomí.

Máte taky někdy podobný pocity, když si něco kupujete?

Pokud taky toužíte po Adidas Superstar, tak mají momentálně pár zlevněných modelů ve Footlockeru v Palladiu, cenově okolo 1500... Slevy tam mají tuším i na Converse, ale tam jsem cenu nezkoumala :)

Může se ti líbit

7 COMMENTS

 1. Odpovědi
  1. Ta podrážka mě učarovala asi nejvíc, miluju světle modrou, takže tenhle detail to u mě vyhrál!

   Vymazat
 2. Tie topánky sú naozaj nádherné! A máš to aj krásne nafotené ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Páni, tak ty jsou nádherné! ♥ taky mám jedny superstary, obyčejné bílé, a musím říct, že lepší boty jsem na noze snad nikdy neměla ♥

  Carli and Books

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musím říct, že mě jejich pohodlnost příjemně překvapila! Jsou fakt skvělý...

   Vymazat
 4. Tak ty jsou nádherný. Já žádný barevný nemůžu sehnat v Brně.:(
  http://blognazabiti.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive