OUTFIT #35 | KULTURNÍ MARATON

Jsem skoro u konce těchto 14-ti kulturou nabitých dní. Mám za sebou koncert kapely Cage The Elephant, vystoupení Beach Boys na Letní Let...


Jsem skoro u konce těchto 14-ti kulturou nabitých dní. Mám za sebou koncert kapely Cage The Elephant, vystoupení Beach Boys na Letní Letné, counrty vystoupení na Živohošti :) a moji první návštěvu Národního divadla a shlédnutí první opery zároveň. Bylo toho tolik, že teď doufám, že jsem na nic nezapomněla.. A všechno to bylo úplně naprosto dokonalý! Dnes mě ještě čeká vystoupení legendárního spojení Indy&Wich a v neděli koncert Red Hot Chilli Peppers..
Tolik kultury za tak krátký úsek jsem zatím ještě asi nezažila. Jsem teď namotivovaná navštěvovat víc divadla i koncerty. Jen teda v delších časových rozestupech, protože to pak nemáte na nikoho čas a zadarmo to taky úplně neni :)

Ještě vám povím něco k outfitu. Šaty jsem vyzobala z úplně posledních slev v Mangu za tři stovky. Nejsem na červenou zatím moc zvyklá a mám pocit, že šaty na živo vypadají líp, než na fotkách. Vlastně mi dalo docela práci vybrat do tohoto článku fotky, na kterých nevypadám jako kopie Jitky Čvančarové, ze které ten sexappeal stříká z fotek na můj vkus až moc :)
Mimochodem, víte, že Van Graaf nyní nabízí mimo jiné i sluneční brýle? Já mám tyhle Chloé a jsem z nich naprosto nadšená. Jen mi připadají natolik výrazné, že už k nim nenosím žádné šperky, aby se to spolu moc nemlátilo.

Mějte se krásně a napište mi do komentářů, jaké zajímavé akce a festivaly jste za prázdniny navštívili vy :)

šaty - Mango | sandálky - Minettonka / Shoe Republic | kabelka - vintage | brýle - Chloé / Van Graaf
dress - Mango | sandals - Minettonka / Shoe Republic | bag - vintage | sunnies - Chloé / Van Graaf


Může se ti líbit

3 COMMENTS

  1. Moc ti to sluší, ty šaty jsou úžasné, ale ty brýle mi nejsou moc po chuti. Jako jo, jsou hezké, ale na mě až příliš obří...

    gingerjannie.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat
  2. Chápu, že červená je hodně výrazná barva, ale právě o to víc tě prozáří, takže podle mě - skvělá volba. Moc ti to sluší. Ani ten střih není nijak vyzívavý. :) Outfit působí hodně uvolněně a přitom pořád elegantně, moc pěkný.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive