do Londýna za Harrym Potterem

Asi před měsícem jsme se spontáně s kamarádkou Renčou rozhodly, že se zajedeme podívat na prodloužený víkend do Londýna. A jelikož jsme...


Asi před měsícem jsme se spontáně s kamarádkou Renčou rozhodly, že se zajedeme podívat na prodloužený víkend do Londýna. A jelikož jsme obě s Harrym Potterem vyrůstaly a jsme jeho fanatické fanynky, tak hlavní a nejdůležitější položkou naší cesty byla návštěva Warner Bros. studií. Prohlídka nám trvala přibližně 4 hodiny a opravdu to stálo za to! Pokud toužíte toto místo navštívit, přečtěte si nejdřív pár tipů a pak mrkněte na fotky :) 
A jestli máte dotazy a zajímá vás něco konkrétního, určitě napište do komentářů!

VSTUPNÉ
Vstupenky jsme si koupily přes internet za 35 liber/ks a rovnou si zarezervovaly datum a čas prohlídky. 

JAK SE DO WB STUDIÍ DOSTAT?
Bydlely jsme v centru Londýna a tak jsme zvolily cestu hromadnou dopravou. Z centra jsme nasedly na vlak, který nás odvezl do stanice Watford Junction a odtud jsme se svezly svozovým Harry Potter busem. Autobus jezdí každých 20 minut a cesta do studií trvá z Watford Junc. cca 15 minut. Zpáteční jízdenka tímto autobusem stála 2,50 liber. 

SUVENÝRY
Obchod se suvenýry je ráj. Najdete tu hůlky, hábity, bloky, knížky, šaly, sladkosti... Vzhledem k cenám a tomu, že jsem vlastně už dospělá, jsem tenhle obchod brala spíš jako součást prohlídky. A ceny? Z toho, co si pamatuju - hůlka - 27 liber, šála 25 liber. Každopádně ty hůlky byly fakt úžasný, ale co s nima, když si už nehrajete, že :)

MÁSLOVÝ LEŽÁK
Toužila jsem ho ochutnat asi od svých deseti let. Ale je to průser dámy a pánové. Představte si nealko pivo a na něm pěnu s příchutí marshmallow bonbonů. No nebudu lhát, vylily jsme to obě :D


DŮM DURSLEYOVÝCHVLAK DO BRADAVIC


 VELKÁ SÍŇ


NEBELVÍRSKÁ KOLEJ


U BRUMBÁLA V KANCLU


 DOLORES UMBRIDGE


NA HODINĚ LEKTVARŮ


 KOUZELNICKÉ ŠACHY


PŘÍČNÁ ULICE


DOBBY <3


CHLUPATÍ HERCI


BRADAVICE


UložitUložit

Může se ti líbit

5 COMMENTS

 1. Za mě rozhodně pěkný článek. Některé fotky se mi líbí více, např tvé makro. Máš smysl pro detail. Využila bych to i u těchto výletových fotek. Mohlo by to být hodně zajímavé :) ;)

  Jinak díky, aspoň mě neláká tam jet samotnou. Nejsem až taková fanynka. Ale těší mě vidět a číst o tomto místě tak skvělé články jako je ten tvůj. Hihi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za milý komentář! Focení mě baví, našla jsem v něm zálibu.. Snažim se, aby fotky vypadaly dobře. Moc o tom nepřemýšlím a spíš fotím instinktivně :)

   Vymazat
 2. Tam taky někdy musím! Moc pěký článek a fotky.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive