HOME DECOR #1 + TIPY NA NÁKUPY

Celé léto jsem trávila celý den někde venku a teď je tu období, kdy jsem nejraději zachumlaná doma s knížkou nebo vymýšlím, co doma v r...


Celé léto jsem trávila celý den někde venku a teď je tu období, kdy jsem nejraději zachumlaná doma s knížkou nebo vymýšlím, co doma v rámci možností vylepšit 😊 Chci se každý den domů z práce těšit a podle toho to taky vypadá. Ráda se obklopuju tím, co mám ráda a co mi dělá radost. Nemusím přílišnou sterilitu a možná proto mám doma i spoustu pro někoho zbytečných pracholepů a harampádí. Tyto pracholepy ale dělají můj domov domovem. Třeba se do některých zamilujete stejně jako já. Možná se inspirujete ve výzdobě vlastní domácnosti a nebo získáte inspiraci na vánoční dárek pro někoho, koho máte rádi😊.

Začněme s mojí bedýnkou lásky. Mám jí posazenou na jídelním stole a je na ní vše, co zbožňuju nebo předměty, které mi něco připomínají. Pořídila jsem jí v Ikea, ale sehnat si můžete klidně i nějakou na vína. Zbylé víno můžete buď darovat nebo ho vypít 😂 🎉.

Naší kytičce říkáme Domácí štěstí. Přes den je rozkvetlé tak, jak vidíte na obrázku a v noci se mu listy zatahují. Máme ho fakt nádherný a košatý, stejně jako naše štěstí. Hned pod ním se krčí moji tři kaktusáci (taky Ikea 😊) , které jsem pojmenovala podle mých oblíbených hokejových hvězdách.

Podnos mám od mamky. Původně jsem ho měla půjčený na cukroví, ale bohužel jsem ho připravila o víko a tak jsem si ho nechala samostatně jako dekoraci.

Obrázek je suvenýr z tiskárny národního technického muzea 😊.


Ve Vietnamu jsem fanaticky sbírala po pláži mušličky, protože jedna byla krásnější než druhá - třetí - čtvrtá 😊. No a nech je tam. Ve výsledku jsem jich nasbírala fakt hromadu a takhle rafinovaně jsem si je všechny doma vystavila. "Akvárko" ve kterém jsou, jsem dostala jako svatební dar (podobné je třeba tady).

Svíčka je z nově otevřené kamenné prodejny Relax Decor. Nejen, že krásně vypadá, ale hlavně i nádherně voní.

V tomhle obchůdku mají i mega výběr svíček Yankee Candle!! A co je největší pecka! Do 2.12. mají v kamenné prodejně uvítací slevu 20% na celý nákup!


Lightbox je teď docela hit. Ten svůj malý jsem koupila v Urban Outfitters v Londýně asi za 15 liber. U nás jsem ho viděla na stránkách Nordic Day. Pomocí písmenek na fóliích sestavujete nápisy a vzkazy. A já tam pořád dokola píšu něco zamilovanýho 💙.

Nesmí tu chybět samozřejmě ani knížky, ve kterých ráda listuju během snídaně. A všechny tři je opravdu doporučuji!

Taky si můžete všimnout, že jsem úchyl na zápisníky. Všechny jsou suvenýry z cest 😊.

Haha, absolutně jsem netušila, že se nakonec takhle rozepíšu. Další zákoutí našeho bytečku si pro vás nechám raději na příště 😂😂.

UložitUložit

Může se ti líbit

1 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive