PSÍ LÁSKA

Tento rok to bylo už počtvrté, co jsme jeli obdarovat pejsky do psího útulku Bouchalka. Je z toho už taková naše vánoční tradice. Největ...


Tento rok to bylo už počtvrté, co jsme jeli obdarovat pejsky do psího útulku Bouchalka. Je z toho už taková naše vánoční tradice. Největší radost mi vždy udělá, když se k naší sbírce připojí i rodina, kamarádi a známí - ani letos nás nenechali na ocet. Děkuji vám!!! Díky sbírce jsme letos do útulku přivezli neuvěřitelných 200kg psího žrádla! Samozřejmě taky spoustu pamlsků, piškot a taky pár pelíšků a dek 😊. Moc si vážím práce zdejších pečovatelů a tak nezapomínám ani na ně - letos si pochutnají na medovníku a čokoládových bonbonech 😊.

Psí útulek Bouchalka je nám sympatický z několika prostých důvodů. V otvírací době se můžete jít na pejsky podívat a dát jim pamlsky a taky vám půjčí pejska na vyvenčení. 
Vždycky je to neskutečně emotivní zážitek. Pokaždé se najde několik psů, co mi učarují tak, že na ně ani po pár letech nemůžu zapomenout. Letos to byla malá šedivá střapatá fenka, které umřel páníček a hyperaktivní mazlivej flekatej pes - nejvíc roztomilej. Slza mi pro ně ukápla. Nejraději bych si je vzala hned domů, musím si ale ještě počkat na ten domek se zahradou 😆😆. V bytě už větší smečku mít bohužel nemůžeme. 

Návštěva psího útulku je pro mě vždy ten nejhezčí, ale zároveň i nejsmutnéjší zážitek Vánoc. Je úžasný, když vidíte, jak je ten pes nadšenej z toho, že ho konečně vzal zase někdo na procházku nebo když dostane pamlsek. Takových pejsků je tam ale třeba sto.. A všichni potřebují domov. Sakra.. Jak to píšu, tak jsem z toho zase na měkko... 

Může se ti líbit

2 COMMENTS

 1. Teda to je darečků :3 Je to hrozně krásný :3 sama vidím už jen u nás v tom malinkým útulku jak jsou pejsci šťastní když je vezmeme třeba jen na chvíli proběhnout :)
  Škoda že si je nemuzu vsechny vzit domu :)

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
 2. toto je krásny článok !!! fakt uužastne ! :O tolko vecíí !! :) neviem čo dodať fakt tek kto má psíka ten vie :))

  Tammybeaty

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive