NOVÁ PRÁCE, NOVÝ START!

Je to až neuvěřitelný, ale splnilo se mi další přání! Mám novou - úplně úžasnou - práci! Samozřejmě to nebylo jen o tom si něco přát, muse...

Je to až neuvěřitelný, ale splnilo se mi další přání! Mám novou - úplně úžasnou - práci! Samozřejmě to nebylo jen o tom si něco přát, musela jsem pro to vyvinout nějakou a vlastně docela velkou snahu 😊. Tři roky jsem sbírala zkušenosti v oblasti médií, stylingu a PR a teď jsem snad našla místo, kde na dlooouhou dobu zakotvim! Jsem nadšená z nového kolektivu, všichni mi připadají nabití pozitivní energií a dobrou náladou. A řeknu vám, ta nálada umí být nakažlivější, než chřipková epidemie 😂. Jak dobrá, tak i špatná. Proto si vždycky dávejte pozor na to, jak se k ostatním chováte, jakým tónem mluvíte a celkově na to, jakou energii okolo sebe rozséváte 😊.

Jelikož jsem nováček, valí se na mě mraky nových informací, úkolů, tabulek, postupů...a tak chodím každý den domů unavená a s hlavou, jak pátrací balón. Hlavou mi šrotujou myšlenky a já je neumím zastavit. Většinou si pak doma otevřu nějakou knížku, zacvičim si nebo vařim.. Nemám vůbec chuť otvírat doma počítač nebo nějak přehnaně koukat na jiný další displaye 😂. Což je svyým způsobem vlastně výhoda. Naštěstí vím, že se brzy všechno ustálí a to, co je pro mě teď nové, pro mě bude brzy hračka a budu si to užívat.

Mějte se nejlíp 💜

Může se ti líbit

2 COMMENTS

  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Dělám v oblasti marketingu a PR :) A moc mě to baví!! Doufám, že mi to nadšení zůstane :)

      Vymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive