TO NEJLEPŠÍ ZE ZIMNÍCH SLEV

Polovinu prosince jsem strávila na horách a tak jsem byla ráda, když jsem byla mezi svátky alespoň dva dny v Praze. Jeden den jsem s...

NUDE

Polovinu prosince jsem strávila na horách a tak jsem byla ráda, když jsem byla mezi svátky alespoň dva dny v Praze. Jeden den jsem si vymezila na návštěvy a druhý den jsem měla na zařizování, výměny dárků, balení na další hory a zbyl mi i čas na sebe. Tedy spíš na nákupy 😆. 27.12. vypuklo slevové šílenství a tak jsem výrazně ušetřila. Mezi obchody mám svoje osvědčené stálice, kam chodím na jistotu:

OFFICE SHOES
V Office Shoes mají každý rok super slevy. Narozdíl od Destroy je tu sleva výraznější. Dámské Timberlandy tu ve slevách seženete za necelé tři tisíce a méně, záleží na variantě, kterou si vyberete :) Mám osobně vyzkoušené, že ty boty vydrží několik let, proto se vyplatí do nich investovat. Taky jsem tu pokukovala po holinkách Hunter, které tu mají ve slevě taky za necelé tři tisíce. Office Shoes má ve své stáji i další atraktivní značky a mají i e-shop!

CALZEDONIA A TEZENIS
Když jsou slevy, tyto dva obchody nikdy nevynechám, protože spodního prádla a ponožek není nikdy dost! V Tezenis vyjdou krásné krajkové kalhotky po sto koruně za kus a podprsenky se pohybují okolo dvou set. Jen si pospěště, ať si ve vaší velikosti můžete vybírat 😊.
Do Calzedonie si zase chodím pro huňaté "domácí pohodička" ponožky a taky pro podkolenky s příměsí kašmíru. Přibližně 170 kč/ks 😊.

ZARA
Můj nejoblíbenější obchod. Výhoda je, že můžete nakupovat i z pohodlí domova a nemusíte se tu mačkat s dalšími Zaraholiky. Zara má totiž i svůj e-shop! Zaplacený nákup si můžete nechat poslat na prodejnu, kde si rovnou kousky vyzkoušíte a co vám nesedí, za vás na prodejně pošlou zpět a vám pak přijdou peníze zase zpět na účet 😊. Stejně tak to má i PULL & BEARBershka a Stradivarius. 
Ve slevách jsem pořídila trika na zimu s dlouhým rukávem a koženkové kalhoty se zipy.

ZOOT
Zoot je to nejlepší pro milovníky pohodlného on-line nakupování! V Zootu moc dobře vědí, co je pro jejich zákazníky nejlepší. Rychlé dodání, vrácení zboží do 90-ti dnů a obrovský výběr! Mezi mé oblíbené značky Zootu patří Aldo, Levi's a Miss Selfridge.

Nakupujete rádi ve slevách? V kamenných obchodech nebo dáváte raději přednost pohodlí a nákupům na internetu? 

Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive