KAM V PRAZE NA VÝBORNOU ITALSKOU

Peperoncino je restaurace, kam se vždy ráda vracím. Sázka na jistotu. Jistota příjemné atmosféry a dobrého jídla. Tahle středomořská...Peperoncino je restaurace, kam se vždy ráda vracím. Sázka na jistotu. Jistota příjemné atmosféry a dobrého jídla. Tahle středomořská kuchyně se nachází na Letné poblíž technického muzea. Pokud budete mít cestu, vřele doporučuji do téhle příjemné restaurace zabloudit.

Restauraci jsem navštívila o víkendu cestou do bio Oko po poměrně dlouhé době, takže jsem se ani nedivila, když jsem v ruce držela nový jídelní lístek. Samozřejmě jsem nevěděla, co dřív. Jestli pořádný maso, domácí těstoviny a nebo snad rybu?? Tady totiž víte, že ať si dáte cokoliv, bude to výborný. Nakonec jsem zvolila lososem plněné ravioly s rajčatovou omáčkou z denní nabídky, můj drahý pečené telecí a bylo to VÝ-BOR-NÝ. Dezert jsme si samozřejmě taky neodpustili. Čokoládový lanýž a tiramisu. Mňam. Tiramisu větší mňam.

A víte, co bylo nejhezčí?? Vybrali jsme si místo u zadního stolečku, odkud jsme viděli okýnkem do kuchyně. V jednu chvíli se tam sešel personál restaurace a úplně z nich sálala skvělá nálada. Drželi se kolem ramen, smáli se spolu a objímali se. Hned jsem věděla, že moje jídlo je dělané s láskou a lidmi, kteří milují to, co dělají. 💙


Může se ti líbit

2 COMMENTS

  1. Jídlo vypadá lahodně, hlavně dezert - čkoládový lanýž :-) Zanedlouho se chystám do Prahy takže moc děkuji za tip kam vyrazit, až mě přepadne hlad! :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Zkusila jsem letos po Matějské místo langoše Peperoncino - výborný nápad :-) Měli jsme mušle a špagle alla Peperoncino, oboje výborné. Na dezert jsme sice vyrazili o dům dál, protože bylo nádherně a já vyžadovala pohár ze Světozoru, ale ještě musím říct, že jsem tam měla skleničku nejlepšího Prosecca co jsem pila. Díky za tip ;-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive