pan krém

Ahoj! Tak mlsně jsem chodila okolo polic s korejskou kosmetikou, až jsem si ten můj vyhlídnutý krém koupila. Je od značky Too Cool For...


Ahoj! Tak mlsně jsem chodila okolo polic s korejskou kosmetikou, až jsem si ten můj vyhlídnutý krém koupila. Je od značky Too Cool For School a jmenuje se Egg Mellow Cream. Už jeho název napovídá o jeho složení. V krému jsou výtažky ze žloutků a moje vybíravá pleť si ho momentálně opravdu užívá. 

Po spoustě krémech zčervenám nebo se mi udělají na pleti červené fleky. Musím tedy pečlivě vybírat, co si opravdu koupím. Nenechala jsem nic náhodě, nejdříve jsem poprosila o vzorek a krém si tak na pár dní vyzkoušela. Egg Mellow Cream na mě udělal neskutečný dojem. Na etiketě píší, že se je to krém, oční krém, krém na krk, sérum a maska v jednom. Je krásně vláčný a snadno roztíratelný. Příjemně voní, ale jinak než ostatní krémy - tak nevtíravě. Myslím, že jsem konečně našla dokonalý lehčí krém pro moji pleť. Krém jsem zakoupila v Sephoře a stojí 890,- Pozitivní zkušenost mě trochu provokuje k tomu, abych vyzkoušela i jiné produkty této značky :)Na krému mi vyhovuje dávkovač v podobě pumpičky. Je to mnohem hygieničtější, než krémy v kelímcích. Jen mi to občas ujede a pumpnu si víc krému, než doopravdy potřebuju :) 
Do mého kosmetického stolečku jsem chtěla něco, z čeho bude vyzařovat na první pohled pozitivita a  tento požadavek Egg Mellow Cream také splňuje.

Může se ti líbit

0 COMMENTS

Děkuji za komentář :)

VISITORS

Blog Archive